kontakt@weterynariabytom.pl 608 624 289 Poniedziałek- Piątek: 8:00-20:00 | Sobota: 09:00-14:00 | Niedziela: 10:00-12:00

O nas

Nasz zespół składa się z sześciu wykwalifikowanych lekarzy weterynarii oraz dwóch doświadczonych techników weterynarii, którzy za misję obrali sobie ratowanie zwierząt w potrzebie. Każdego napotkanego pacjenta traktujemy indywidualnie tak, aby zapewnić mu leczenie najwyższej jakości. W naszą pracę wkładamy całe serce, pamiętając o tym, że każde zwierze, jakim się zajmujemy, jest wyjątkowe! Dodatkowo zatrudniamy zoofizjoterapeutę oraz dodatkowy średni personel weterynaryjny. Personel medyczny uczestniczy w wielu szkoleniach naukowych oraz studiach podyplomowych na specjalizacjach chirurgii małych zwierząt oraz radiologia weterynaryjnego.

.

Przychodnia powstałą we wrześniu 2009 roku.  Początkowo przychodnia dysponowała niewielkim lokalem. Z biegiem czasu oraz silnym naciskiem na rozwój nie tylko samej lecznicy, ale również kompetencji lekarzy w marcu 2015 roku została przeniesiona do nowoczesnego, większego lokalu dysponującego dwoma gabinetami lekarskimi, salą operacyjną, laboratorium i pomieszczeniami socjalnymi. Dla komfortu zarówno ludzi, jak i zwierząt, przygotowana i oddana do użytku została duża poczekalnia wraz ze sklepem i recepcją. Przychodnia od roku 2013 pełni całodobową opiekę nad Schroniskiem dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu. Współpracuje z wieloma fundacjami działającymi na rzecz ochrony zdrowia zwierząt. Opiekuje się także wieloma profesjonalnymi hodowlami psów i kotów rasowych.
Cały czas się rozwijamy, we wrześniu 2019 roku otwarliśmy nową placówkę w Tarnowskich Górach, gdyż jak się okazało weterynarz w Tarnowskich Górach był niezwykle potrzebny. W obu przychodniach do Państwa dyspozycji jest ten sam personel.